Puurimine

Kõrge täpsustase terase puurimisel

 

BE Group'i integreeritud seadmed terase ja muu metalli lõikamiseks, puurimiseks ja keermestamiseks võimaldavad tõsta protsessi efektiivsust ning samal ajal tagada nende toodete kõrge kvaliteet. Näiteks sellised viimistletud osad, mis ühendatakse neetidega, võimaldavad Teile lihtsat ja kiiret lõppmontaazi.

 

Tootmisele keskendudes pakume Teile püsivat tarnet ning konkurentsivõimelisi hindu. Meie masinad teevad nii lihtsaid kui ka keerulisi töid. Puurimist saab teostada kahel tasapinnal kolmel erineval suunal. Kui Te saadate meile  digitaalformaadis (Xsteel, CIMsteel, Autocad, SolidWorks, Hyper-steel, StruCad) konstruktsiooni joonised, tõlgitakse need CNC informatsiooniks ning seejärel edastatakse puurimisprogrammi, mis tagab täpse ja efektiivse puurimise.

 

BE Group'i integreeritud seadmed lõikamiseks, puurimiseks ja keermestamiseks võimaldavad tõsta protsessi efektiivsust 

 

Kokkupanemiseks valmis osad toimetatakse kas otse ehitusplatsile või Teie tootmisasutusse. Lisaks sellele saab lõigatud ja saetud materjali vastavalt Teie soovile edasi töödelda. Mida rohkem meie saame aidata, seda vähem kulutate Teie oma aega materjali muutmisele endale sobivaks.

 

Informatsiooni meie tootevalikust leiate siit.

 

Lisainformatsiooni saamiseks võtke ühendust meie müügiosakonnaga.

 

Saada see lehekülg E-kirjaga
Olete saatmas lehekülge E-kirjaga "Puurimine".
Täitke allpool olev blankett ja vajutage saada
Teie nimi:
 
Teie sõbra E-kirja aadress: