ORGANISATSIOON

KOHANDATUD LAHENDUSED

Meie põhiturgude piirkonnas Soomes ja Rootsis on BE Group on olnud juba aastaid üks juhtivatest ettevõtetest. BE Group tegutseb ka Balti riikides ja Poolas. See annab BE Groupile võimaluse pakkuda kohandatud lahendusi, mille juures saab ära kasutada rahvusvahelist organisatsiooni. Nii tekib selge konkurentsieelis ja antakse parimad võimalikud pakkumised neile klientidele, kellel on tegevus või kes kavandavad tegevust mitmes riigis. 

PAKKUMISED VASTAVALT KLIENTIDE VAJADUSELE

BE Groupi organisatsioon kohandab oma pakkumise klientide vajadustega. Keskendume endisest rohkem „just in time“ tarnetele ja klientide tootmise efektiivsuse tõstmisele. Püüame pakkuda õigeid tooteid õigel ajal vastavalt asjakohasele pakkumisele ja tõhusa ladustamise abil. Organisatsioon hõlmab kaht äritegevuspiirkonda: Rootsit ja Poolat ning Soomet ja Balti riike.

Rootsi ja Poola äritegevuspiirkond

Äritegevusvaldkond hõlmab äritegevusüksusi Jaotus Rootsi, Tootmine Rootsi ja Poola ning Lecor Stålteknik (terastarindid ehitus- ja tööstusprojektide jaoks). BE Group omab ka 50% ArcelorMittal BE Group SSC AB-st (teraseteenuste keskus, lehtterase lõikamine).

Soome ja Balti riikide äritegevuspiirkond​​​​​​​

Äritegevuspiirkond hõlmab äritegevusüksusi Jaotus Soome, Jaotus Balti riigid ja Tootmine Soome.