TOOTED

TOOTED

BE Group pakub laias valikus kaubanduslikke teraseid, terastorusid, eriteraseid ja roostevabasid teraseid ning alumiiniumi. Valik areneb pidevalt vastavalt meie klientide vajadustele. Pakume ka mitmekülgseid tootmisteenuseid, et meie kliendid võiksid hoida oma toodangu realiseerimisajad võimalikud lühikesed ja optimeerida tootmiskulusid ning keskenduda oma põhilisele äritegevusele. 


ROOSTEVABA TERAS

BE Groupi roostevaba terase valikusse kuuluvad plekid ja ribaterased, profiilterased ja torud. Tänu roostevaba terase korrosioonikindlusele võib seda kasutada ka kõige nõudlikumates kasutuskohtades nii tootvas tööstuses kui ehitussektoris. Roostevaba teras sobib väga hästi ka näiteks kodumasinate, söögiriistade ja tööriistade valmistamiseks. 

ALUMIINIUM

BE Group pakub alumiiniumist plekke, ribaprofiile, torusid ja profiile erinevates tööstusharudes kasutamiseks. Pakume alumiiniumi muu hulgas ehitus-, auto-, masina- ja pakenditööstuse jaoks. Meie tootevalikusse kuuluvad ka alumiiniumist ehitussüsteemid. 


MASINAEHITUSTERASED

Masinaehitusterase nimetust kasutatakse teraste kohta, mida kasutatakse peamiselt masinaosade, võllide, käigukastide ja muu hulgas hüdraulikatoodete valmistamiseks. 

PIKAD TERASTOOTED

Pikkade terastoodete hulka kuuluvad talad, konstruktsioonitorud, terasprofiilid ja eritorud. Pikki tooteid kasutatakse kõikvõimalikes tarindites, näiteks teraskarkassides, sõrestikes, sildades, sõidukites ja masinates. 


PLEKKTOOTED

BE Groupi plekktoodete laia valikusse kuuluvad terasplekid ja ribaterased. Meie laokauba hulka kuuluvad kuumvaltsitud ja külmvaltsitud plekid ning erinevad metallpindega plekid. Universaalsed plekktooted sobivad pärast täiendavat vääristamist erinevate objektide ehitamiseks ning tootva tööstuse vajadusteks. Lisaks kuuluvad meie tootevalikusse terasvõrgud ja -restid.